http://www.hospitaldigital.com
Developed by JoomVision.com

Máslové trubičky Máslové trubičky

Máslové trubičky Máslové trubičky

Máslové trubičky Máslové trubičky

Naše výrobky

Developed by JoomVision.com

Máslové trubičky

Jak to vlastně vzniklo?

Když jsem byla malá, máslové trubičky se u nás vyskytovaly na stole každé rodinné oslavy, nikdo z nás se toho nemohl nabažit.

Původní recept pochází od mé pratety, paní Horáčkové. Trubičky nám natolik chutnaly a můj táta se zhostil myšlenky, že by si i jiní mohli pochutnat. Tak začala péct trubičky moje babička. Moji rodiče je každý večer balili do malých balíčků po deseti, pokaždé jsem jim přihlížela. A ráno jsme je s mámou rozvážely do různých pekáren, cukráren a obchůdků. Nicméně trubičky měly velký ohlas a babička nestačila, tím pádem se naše firma začala rozrůstat až do dnešní podoby.

Irena Marešová ml.

Developed by JoomVision.com
  • Dort z Vaší fotografie!!!

    Dort z Vaší fotografie!!!

    Nabízíme Vám unikátní dort. Z jakékoliv Vámi přinesené fotografie nebo poslané e-mailem či  přineseném záznamovém medii Vám vytiskneme na zvláštní jedlý papír  kopii fotografie. Tisk se provádí...

Nabízíme Vám unikátní dort. Z jakékoliv Vámi přinesené fotografie nebo poslané e-mailem či  přineseném záznamovém medii Vám vytiskneme na zvláštní jedlý papír  kopii fotografie. Tisk se provádí  potravinářskými barvami, které mají atest zdravotní nezávadnosti .  Na konečnou úpravu dortu je použit gel, který má taktéž atest zdravotní  nezávadnosti.  Nebo Vám můžeme nabídnou  kopii Vaší fotografie vytištěnou na jedlý papír. V tomto případě Vám doporučujeme zakoupit gel  který máme  rovněž k dispozici. Při tisku na jedlý papír je rozhodující velikost a kvalita přinesené fotografie.  Jsme schopni  v současné době tisknout do velikosti strany A4. Tvar fotografie může být obdélníkový , kulatý  nebo i jiný geometrický útvar , ale vždy do velikosti  strany A4. Cena za pořízení fotografie na jedlý papír je 120,-Kč a gel na konečnou úpravu je za  50,-Kč ( použití až na tři fotografie).    Tvar a typ dortu s jedlou fotografií doporučujeme konzultovat  s prodavačkami  v některých našich cukrárnách, které Vám rádi pomohou při individuální tvorbě Vašeho dortu . Před konzultací doporučujeme zhlédnout sekci  dorty, kde jsou některé  dorty z jedlou fotografií vyobrazeny. Cena za klasický dort se pohybuje kolem 450,- Kč záleží na náročnosti výroby a použitých surovinách.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ,  telefonní  čísla na jednotlivé prodejny jsou uvedeny v sekci kontakty.


Aktuality:

Dnes jsme doplnili novou cukrárnu.

Rychlé kontaky

Kasárna - Kravsko
Tel.: 776 569 006

Albert - Znojmo
Tel.: 515 221 298

City Park - Jihlava
Tel.: 567 214 679

Tesco - Ivančice
Tel.: 775 490 886

Albert - Jihlava
Tel.: 774 394 390

Nacházíte se: Úvod
Back to Top